Prosinec 2017

PoÚtStČtSoNe
    1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       
 « předchozí     následující » 

Související projekty

Cheer Academy

Chilli Dancers

Náhled galerie

Tanec + sport + brigáda

Tanec + sport + brigádaMáš ráda sport a příliš Tě nebaví klasické fitko? Ráda tančíš? Ničeho se neboj a přidej se k Chilli Cheerleaders!

Celé září a říjen probíhají otevřené tréninky s papričkami! Pokud Tě jen trochu zajímá, jak takové tréninky vypadají, napiš nám na FACEBOOKu a přijď se podívat libovolné úterý do tělocvičny BDS na Vinohradech (Polská 1), anebo čtvrtky v hale Tatran Střešovice (Sibeliova 51) na Praze 6, pokaždé od 19:00.
A co s sebou? Cokoliv pohodlného, tenisky a hlavně dobrou náladu.


Těsíme se na Tebe!
Kategorie: Novinky  |  Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
When washing the brazilian hair extensions sale it is suggested to use a PH balanced shampoo or conditioner. Be careful about how much you use, and using conditioner on your human hair extensions sale more than once a month could damage them. After you put on the hair extensions, you need to be careful when dying. If your purpose of putting on the fusion hair extensions sale is for dying, then you need to follow one rule when the real hair is more than 70%, you can dye them properly, but it is suggested not to dye them frequently, and you need to pay attention to maintain them in time. Human Hair extensions serve as the perfect way to add a new style to your hair and can even add in length as well as volume. When using halo hair extensions sale for these purposes, you will want to remove them once you have worn them for three months. This not only helps to protect your natural hair but it also helps to protect your virgin hair extensions. Therefore there are some different and best ways to remove hair extensions that you should follow.